Merų taurė 2012

2012-10-02

Rugsėjo 8-9 dienomis įvyko VšĮ „ATW sprendimai“ ir Vilniaus miesto savivaldybės organizuojamas teniso turnyras Lietuvos „Merų taurė Vilnius 2012“.

Šis turnyras tapo tradicija ir vyksta jau ketvirtus metus iš eilės. Šiais metais LTS (Lietuvos teniso sąjunga) turnyrui suteikė reitinginio turnyro statusą.

Į reitinginį turnyrą „Merų taurė Vilnius 2012“ dalyviai sugužėjo iš visų Lietuvos kampelių: Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Druskininkų, Tauragės, Plungės, Telšių, Utenos, Panevėžio ir kt. miestų. Įdomu tai, kad net tris prizines vietas išsivežė Dzūkijos atstovai.

Pusfinalio varžybose 18+ amžiaus grupėje gražia ir įnirtinga kova stebino Gintė Martinkėnė ir Violeta Kirilovaitė, kur po atkaklios kovos priešininkę įveikė V. Kirilovaitė. Finalinių varžybų dieną žiūrovus džiugino nepaprastai emocingas vyrų žaidimas. 30+ amžiaus grupėje įtemptoje dvikovoje varžėsi Tomas Bangdanskis ir Andrius Labunskas. Po azartiškos, beveik trijų valandų kovos, pirmąją vietą iškovojo T. Bangdanskis. 18+ amžiaus grupėje gyvybingoje ir jaunatviško veržlumo kupiname mače dėl pirmosios vietos varžėsi Tomas Kirchovas ir Mažvydas Gražys. Varžybos buvo nenuspėjamos, ir nors po pirmojo seto pirmavo M. Gražys, pelnytą pergalę iškovojo T. Kirchovas.

Po turnyro pakalbintas M. Gražys dalinosi įspūdžiais: „Turnyro organizatoriai kaip ir visada gerai padirbėjo. Todėl galiu teigti, kad turnyras praėjo gana sklandžiai. Keliose grupėse dėl žaidėjų stygiaus teko žaisti rato sistema, todėl buvo sudaryta vienoda galimybė sužaisti su visais varžovais. Kiekvienas žmogus stovintis kitoje tinklo pusėje man yra priešininkas, kurio nuvertinti nevalia. Tad net jei tas žmogus yra silpnesnis negaliu atsipalaiduoti, nes sporte greitai viskas gali apsiversti aukštyn kojom.“

Sekmadienį, po finalinių kovų turnyro nugalėtojai buvo apdovanoti Vilniaus mero Artūro Zuoko įsteigtomis taurėmis, diplomais ir organizatorių bei rėmėjų įsteigtais prizais.

Organizatoriai tikis, kad turnyro metu dalyviai gavo daug teigiamų emocijų, sutiko savęs vertų priešininkų ir nepamirš siekti tikslo, tobulėti ir išbandyti savo jėgas ateinančiuose turnyruose. Šiam turnyrui šiemet buvo suteiktas reitinginio statusas ir organizatoriai tikisi, kad jų pastangas organizuojant turnyrą įvertins Lietuvos teniso sąjunga kitais metai jam suteikdama dar aukštesnę reitingo kategoriją.

Rezultatus galite rasti čia:  http://www.organizuoti.lt/1202

Comments are closed.