Tarptautinis klubų turnyras “INTER RAO Lietuva”

2012-10-02

Tarptautinis klubų turnyras “INTER RAO Lietuva”

Šį savaitgalį (06 30 – 07 01) SEB arenoje pirmą kartą surengtas tarptautinis klubų teniso turnyras „INTER RAO LIETUVA“ taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 3 klubai iš Vilniaus ir vienas klubas iš Maskvos. Žiūrovai galėjo išvysti teniso pasaulyje gerai žinomus veidus, tokius kaip Rolandas Muraška ar Simas Kučas bei pasigrožėti kaip žaidžia mūsų buvusios Lietuvos čempionės: Odeta Naujokaitė, Irina Cybina ir Lina Berankytė-Astrauskienė. Siurprizų pateikė ir Maskvos klubas „Vamos“, kurių tarpe savo puikiu žaidimu išsiskyrė moterys.

Pasak organizatorių, turnyras puikiai pavyko, tik gerą nuotaiką šiek tiek aptemdė į turnyrą dėl įvairių priežasčių neatvykę dar 2 klubai iš Rusijos. Dėl to teko keisti turnyro formatą.

„Gaila, kad klubai, žadėję atvykti į turnyrą, laiku nepasirūpina vizomis ir taip užkerta kelią kitiems klubams, kurie mielai sužaistų tokiame turnyre“,- teigė Joana Petkūnienė, VšĮ „ATW sprendimai“ direktorė.

Nepaisant nesklandumų, turnyras vyko labai intensyviai. Iki pat paskutinių mačų nebuvo aišku kas užims 2-ąją vietą. Po atkaklių kovų Vilniaus klubas „Tennis United LT“ turėjo tiek pat pergalių kaip ir Maskvos klubas „Vamos“, vis gi, turnyro pabaigoje tarpusavio pergalių santykis buvo palankesnis „Vamos“ klubui. Pirmąją vietą turnyre užėmė tik gegužės mėnesį įkurtas Vilniaus teniso klubas „Tennis TempTation“, iškovojęs daugiausiai pergalių.

Kaip teigia „Tennis TempTation“ klubo direktorė Jurgita Kveselaitė, turnyras klubui buvo labai naudingas pasitikrinti savo jėgas prieš rudenį startuojančią Lietuvos Teniso Klubų lygą, kur klubas planuoja turėti vieną, o gal ir dvi savo komandas. Patį turnyrą, kaip ir svečiai iš Rusijos, ji vertina labai teigiamai: „Buvo malonu ne tik žaisti teniso aikštyne, bet ir pabendrauti su kolegomis iš Rusijos“.

Galutinė komandų lentelė:

    • „Tennis TempTation -1“ – 31 pergalė.
    • „Vamos“ – 18 pergalių.
    • „Tennis United LT“ – 18 pergalių.
    • „Tennis TempTation -2“ – 5 pergalės.

Comments are closed.