Krištolinė GREENmedia raketė 2012

2012-10-02

Rugpjūčio 24-26 dienomis vyko jau tradiciniu tapęs teniso turnyras „Krištolinė GREENmedia raketė 2012“.

Turnyras tapo tradicija ir vyko jau 3-ąjį kartą. Šiais metais turnyras buvo stiprus kaip niekada, nes pritraukė ne tik daugybę teniso mėgėjų, bet ir nemažai šios srities profesionalų.

„Krištolinė GREENmedia raketė 2012“ – tai išskirtinis turnyras, kuriame du metus iš eilės nugalėjus toje pačioje kategorijoje, įteikiama meistrų rankų darbo tikra krištolinė raketė. Labai džiugu, kad antrus metus iš eilės moterų vienetų iki 35 metų varžybose pirmąją vietą iškovojo Skaistė Dervine, kuriai ir atiteko šio turnyro simbolis. Po turnyro nugalėtoja dalinosi įspūdžiais: „Labai džiaugiuosi laimėjusi krištolinę raketę vienetų varžybose. Antrus metus iš eilės pavyko nugalėti visas varžoves. Kasmet šis turnyras pritraukia vis stipresnių dalyvių, todėl vyksta daug gražių kovų. Ačiū organizatoriams už puikų turnyrą.“

Antrąją vietą toje pačioje kategorijoje iškovojo Violeta Kirilovaitė, o trečiąją – Erika Paulė. Moterų vienetų virš 35 metų varžybose prizines vietas pasidalino: mūsų klubo narė Virginija Šalkauskienė (I vieta), Audra Ginelevičienė (II vieta), Rūta Paražinskienė (III vieta).

Vyrų vienetuose iki 40 metų pirmąją vietą iškovojo Viktoras Gasiūnas, antrąją – Tadas Skairys, trečiąją – Tadas Tarasevičius. Amžiaus grupėje 40+ prizines vietas pasidalino Vaidotas Šapalas (I vieta), Dainius Janulis (II vieta) ir Žoržas Šarafanovičius (III vieta).

Taip pat buvo varžomasi ir vyrų dvejetuose. Čia nugalėjo Vaida Bielinis ir Tomas Baldanskis, antrąją vietą iškovojo Rokas Zdanavičius ir Tadas Skairys, o trečiąją – Ramūnas Žukas ir Aleksej Kolobov.

Mišrių porų dvejetuose dalyvavo Skaistė Dervinė ir Algirdas Draugelis, kurie užėmė pirmąją vietą, mūsų klubiečiai Viktorija Galatiltytė ir Aleksej Kolobov, iškovoję antrąją vietą bei Erika Paulė ir Jaunius Laurynas, kuriems atiteko trečioji vieta.

Finalinių žaidynių metu teniso kortuose tvyravo įtampa, noras nugalėti ir kitos emocijos, užvaldžiusios ne tik dalyvius, bet ir stebėti varžybų susirinkusius žiūrovus.

Šeštadienio vakarą furšeto metu dalyviai susirinko pasidalinti pirmųjų kovų įspūdžiais. O sekmadienį turnyro nugalėtojai buvo apdovanojami nugalėtojų taurėmis, diplomais ir organizatorių bei rėmėjų įsteigtais prizais.

Sveikiname Virginiją, Viktoriją ir Aleksejų su puikiu žaidimu ir aukštais pasiekimais.